2018 Big P2P kohtumine

2018. aasta suurel P2P kohtumisel 12.oktoobril arutlesime muutuste juhtimise teemal. 

Loe lisaks »

2017 Big P2P inspireerivad edulood

PerCapita igaastane tippjuhtide Suur P2P kohtumine toimus 21 oktoobril Tallinnas, Erinevate Tubade Klubis.  Kohtumise peateema oli inspireeritud peamistest juhtimisalastest väljakutsetest, millega paljude ettevõtete juhid on viimase aasta jooksul on kokku puutunud.

Loe lisaks »

Sooritusjuhtimine

Meie pikaaegne P2P grupi liige Kaido Kepp on liitunud PerCapita tiimiga, et pakkuda meie klientidele tuge sooritusjuhtimise ja coachingu alal.  Loe lisaks »

Professor Nader Tavassoli tasuta veebipõhine turunduskursus

Jätkuks meie oktoobris toimunud 5. BIG P2P kohtumisele "Aligning your Business Brand and Behaviour“ kutsus Nader Tavassoli kõiki P2P liikmeid ning kutsutud külalisi kasutama võimalust osaleda tema veebipõhisel tasuta turunduskursusel. Loe lisaks »

BIG P2P kohtumine 9.oktoobril

Meie selle aasta tippjuhtide BIG P2P kohtumise külalisesinejaks on London Business School´i turunduse õppetooli juhataja Nader Tavassoli, kes viib läbi workshop´i "How to align your business, brand and behaviour”. Töötuba toimub inglise keeles ning asukohaks on Swissótel.

Loe lisaks »

Aitäh kõigile meie headele klientidele suurepärase 2014.aasta eest!

Täname kõiki oma kliente, kes muutsid 2014.aasta meile nii edukaks.  Loe lisaks »

3.oktoobril toimus 4. suur P2P kohtumine

Meie selleaastast töötuba “ Masterminding a Superior Pricing Strategy” juhtis professor Marco Bertini ESADE Business School´ist Barcelonast.
Loe lisaks »

Alustasime uue võtmejuhtide liidrioskuste programmiga

Avasime uue ainulaadse programmi, et toetada võtmepositsioonidel tippjuhte Loe lisaks »

Tippjuhi paindlik arenguprogramm

Osalejad saavad põhjaliku sissevaate värskeimasse äripraktikasse, mis aitab neil pakkuda oma organisatsioonile inspiratsiooni parimate tulemuste saavutamiseks. Loe lisaks »

Tulemuste juhtimise programmid

PerCapita on laiendanud oma tulemuste juhtimise programme juhtidele, kes soovivad kiiresti tõhustada oma tegevuste efektiivsust ja tulemuslikkust.
Loe lisaks »